Umění uvědomělého líderství

Omdömen:
( 0 )
49 pages
Språk:
 Czech
Tato kniha vám ukáže, proč a jak přidávat uvědomělost ke své strategii vedení jednoduchým ale zároveň transformačním způsobem.
Det här är en Business-eBok
Business-prenumeration gratis de första 30 dagarna, sedan $3.99/månad
 
Få åtkomst till boken på vår läsplatta. Ingen reklam i boken.
Våra senaste eBöcker
Om författaren

Karen Davies, author, facilitator and business coach has worked in the Learning and Development field for nearly twenty-five years, fifteen of which have been running her own consultancy. She has worked with a diverse range of UK and global Financial, Telecom and Manufacturing companies, supporting te...

Náš komerční svět je pod velkým tlakem očekávání, že bude podávat požadující výkon– s napjatými zdroji jsou ohroženy dobré životní podmínky našich zaměstnanců a lídři hledají nové způsoby, jak podpořit své týmy. Možná je čas hledat řešení trochu dál. A bylo to právě na Východě, kde jsme objevili, jak umění uvědomělosti dokáže měnit podnikání. Uvědomělost, jednoduchost vědomí, schopnost vidět věci takové, jaké jsou, žít v přítomném okamžiku a odpovídat, ne reagovat na události – to vše posiluje naše líderství tím, že vztahy jsou obohaceny, úzkost je snížena a stres je zmírněn. Uvědomělost je filozofie, která pomáhá lídrům vdechnout nový život do unavených organizací a opotřebovaných týmů. Vzhledem k tomu, že Západ po vědecké stránce uznává účinnost uvědomělosti, potenciál sloučit toto starověké umění s moderními metodami by nám mohl dát impuls, který potřebujeme, abychom získali potřebnou konkurenční výhodu. Tato kniha vám ukáže, proč a jak přidávat uvědomělost ke své strategii vedení jednoduchým ale zároveň transformačním způsobem.

O autorovi

Karen, jako sebe sama nazývá podnikatelka se štěstím, má svěží přístup k rozvoji, který je daleko za konceptem tradičního „tréninkového kurzu“. Používá svou koučovací filozofii pro vedení lidí na cestě k sebeobjevování, přičemž staví na myšlence, že výuka je pasivní činnost; učení je aktivní. Nebudete jen číst tuto e-knihu, ale vydáte se na cestu a za pomoci poutavých cvičení budete mít příležitost změnit způsob toho, jak myslíte, jak se cítíte a chováte ve všech koutcích svého života. Vaše transformace a osobní naplnění je hned za rohem.

www.lovemyhappyheart.com 
kdavies368@gmail.com

 1. Předmluva a biografie
 2. Úvod – kolize dvou protichůdných světů
  1. Bezohledný svět komerce
  2. Obchodní a duchovní dichotomie
  3. Líderské řešení pro lepší výkon
 3. Co je uvědomělost?
  1. Definice je našim startovacím bodem
  2. Východní tradice cestují na západ
  3. Věda stojící za uvědomělostí
  4. Dejte uvědomělosti šanci – zkušební cvičení
  5. Jak uvědomělost pomáhá lidem
 4. Firemní uvědomělost
  1. Byznys a uvědomělost – bratři v triku
  2. Uvědomělost versus bezohlednost
 5. Umění uvědomělého líderství
  1. Uplatnění uvědomělosti pro lídry
  2. Vykonání přeměny
 6. Myšlenky na závěr
 7. Zdroje