Categories Pricing Corporate
home.book.professional_ebook

Jak Překonat Prokrastinaci

36
Language:  Czech
Téměř všichni se dopouštějí prokrastinace. Někdy je snadnější soustředit se na jednoduché úkoly než čelit obtížným nebo časově náročným úkolům s velkou důležitostí.
book.buy.professional_plus_subscription.after
Эту книгу можно прочесть на нашей онлайн-платформе. Без рекламы.
Описание
Содержание

Téměř všichni se dopouštějí prokrastinace. Někdy je snadnější soustředit se na jednoduché úkoly než čelit obtížným nebo časově náročným úkolům s velkou důležitostí. Tato elektronická kniha poskytuje praktickou a použitelnou taktiku, která kontroluje a překonává tendenci prokrastinovat. Pomáhá vám identifikovat, který ze sedmi spouštěčů způsobí, že odložíte důležité úkoly. Můžete posunout tyto techniky dále, abyste pomohli ostatním porazit tohoto zabijáka produktivity.

O autorovi

Paul Newton pracoval v IT a Projektovém managementu více než 30 let a rozvinul taky několik internetových podniků. Byl spoluzakladatelem a ředitelem ITT Ltd, kde byl odpovědný za vývoj a marketing softvérových nástrojů pro školení managementu. Mezi klienty patřil Microsoft, IBM, Pfizer, Sun Microsystems, UK National Health, Ministerstvo Obrany, Barclays a mnoho dalších mezinárodně známých organizací.
Předtím pracoval jako IT konzultant a specializoval se na vývoj IBM mainframe softvéru pro mnoho klientů společnosti včetně: Rockwell, Severn Trent Water, SWEB, SWALEC a Eagle Star Insurance.

 1. Úvod 
 2. Proč lidé prokrastinují 
 3. Pochopení spouštěčů prokrastinace 
  1. Úkol se zdá být bezvýznamný nebo nudný 
  2. Úkol zahrnuje možnou konfrontaci 
  3. Bráníte se odpovědnosti za daný úkol 
  4. Úkol se zdá být příliš náročný
  5. Nevíte, jak pokročit 
  6. Máte strach z neúspěchu 
  7. Máte strach z úspěchu 
home.book.about_author