Catégories Fixation des prix Corporatif
Livre électronique professionnel

Jak Překonat Prokrastinaci

0 Commentaires
36
Langue:  Czech
Téměř všichni se dopouštějí prokrastinace. Někdy je snadnější soustředit se na jednoduché úkoly než čelit obtížným nebo časově náročným úkolům s velkou důležitostí.
Abonnement Pro Plus gratuit pour les 30 premiers jours, puis $8.99/mois
Lisez ce livre avec notre eReader, sans pubs
Description
Contenu

Téměř všichni se dopouštějí prokrastinace. Někdy je snadnější soustředit se na jednoduché úkoly než čelit obtížným nebo časově náročným úkolům s velkou důležitostí. Tato elektronická kniha poskytuje praktickou a použitelnou taktiku, která kontroluje a překonává tendenci prokrastinovat. Pomáhá vám identifikovat, který ze sedmi spouštěčů způsobí, že odložíte důležité úkoly. Můžete posunout tyto techniky dále, abyste pomohli ostatním porazit tohoto zabijáka produktivity.

O autorovi

Paul Newton pracoval v IT a Projektovém managementu více než 30 let a rozvinul taky několik internetových podniků. Byl spoluzakladatelem a ředitelem ITT Ltd, kde byl odpovědný za vývoj a marketing softvérových nástrojů pro školení managementu. Mezi klienty patřil Microsoft, IBM, Pfizer, Sun Microsystems, UK National Health, Ministerstvo Obrany, Barclays a mnoho dalších mezinárodně známých organizací.
Předtím pracoval jako IT konzultant a specializoval se na vývoj IBM mainframe softvéru pro mnoho klientů společnosti včetně: Rockwell, Severn Trent Water, SWEB, SWALEC a Eagle Star Insurance.

 1. Úvod 
 2. Proč lidé prokrastinují 
 3. Pochopení spouštěčů prokrastinace 
  1. Úkol se zdá být bezvýznamný nebo nudný 
  2. Úkol zahrnuje možnou konfrontaci 
  3. Bráníte se odpovědnosti za daný úkol 
  4. Úkol se zdá být příliš náročný
  5. Nevíte, jak pokročit 
  6. Máte strach z neúspěchu 
  7. Máte strach z úspěchu 

A propos de l'auteur

Paul Newton

Paul Newton has worked in IT and Project management for over 30 years and has also developed several internet based enterprises. He was a co-founder and director of ITT Ltd where he was responsible for the development and marketing of software-based management training tools. Clients included Microsoft, IBM, Pfizer, Sun Microsystems, UK National Health, Ministry of Defence, Barclays and many other internationally known organisations.

Prior to that, he worked as an IT consultant specialising in developing IBM mainframe software for many of the company's clients including: Rockwell, Severn Trent Water, SWEB, SWALEC, and Eagle Star Insurance.

He also owns www.psychometric-success.com, a leading provider of practice aptitude tests. This website helps over a million people per year to pass job selection tests including: numerical, verbal, abstract, spatial and mechanical reasoning tests. It has 16 free practice tests available to download - visit www.psychometric-success.com.

You can contact him at paul@free-management-ebooks.com, paul@psychometric-success.com or via his personal blog www.pcnewton.com.