Pozitivní Změna

kirjoittanut Patrick Forsyth
Arvostelut:
( 0 )
46 pages
Kieli:
 cs
Změna je na denním pořádku. Není to možnost; je to nutnost.
Tämä on liiketoiminta-ekirja
Yritystilaus ilmainen ensimmäisen 30 päivän ajan, ja sen jälkeen $5.99/kk.
 
Kirja ei sisällä mainoksia
Viimeisin lisäys
Kirjailijasta

PATRICK FORSYTH runs Touchstone Training & Consultancy, an independent firm based in the U.K. specialising in marketing consultancy, research and training on marketing issues, sales and communication and management skills. 

He is a consultant of many y

  • Autor
  1. Představení: změna – synonymum úspěchu
  2. Povaha změny
  3. Příprava na změnu
  4. Podněcování úspěšné změny
  5. Systematický přístup
  • Doslov

Tenhle knižní titul s názvem Pozitivní změna poskytuje praktické, osvědčené postupy a techniky pro zvládnutí změn a pro plánování, implementaci a úspěšné fungování procesu změny v těchto dynamických časech.

Změna je na denním pořádku. Není to možnost; je to nutnost.

Přesto je často reakce lidí na budoucí změny automaticky negativní; změna je zřídka snadná a může být naprosto obtížná. A přesto je to možné: změna může být provedena a může být provedena úspěšně, pokud bude vybrán správný postoj a přístup. Ať už jste představitelem změny, čelíte přijímání nebo napomáhání při provádění změn, nebo se jen potřebujete změnit, abyste udrželi krok a nadále byli schopní poskytovat vynikající výkon, tato kniha vám poskytne zdravý základ pro vaši cestu.

O autorovi

Patrick Forsyth je konzultant, trenér a spisovatel. Spolupracoval s velkými i malými organizacemi v mnoha různých částech světa. Je autorem mnoha úspěšných knih o managementu, byznysu a kariéře a je hrdý na svůj jasný jak-na-to styl. 

Jeden recenzent („Profesionální marketing“) okomentoval: Patrick má jasný a elegantní styl psaní, který mu umožňuje prezentovat informace organizovaným, soustředěným a lehce aplikovatelným způsobem. 

V této sérii je taky autorem několika dalších titulů, včetně „Váš šéf: vyřešeno!“ a „Jak získat zvýšení platu“. Jeho psaní jde až za hranice byznysu. Publikoval humorné knížky (např. Prázdný, no napůl plný) a lehké cestovatelské čtení: Alespoň první třída!, o cestě přes jihovýchodní Asii a Usmívej se, protože se to stalo, o Thajsku. Jeho novela, Již dávno, byla publikována v nedávné době.