Komunikace s Empatií

Osvědčený Způsob, Jak Zlepšit Efektivnost Komunikace

kirjoittanut Patrick Forsyth
Arvostelut:
( 0 )
40 pages
Kieli:
 cs
Jak různé techniky používané s empatií, včetně přípravy, kladení otázek a poslouchání, pomáhají maximalizovat efektivitu.
Tämä on liiketoiminta-ekirja
Yritystilaus ilmainen ensimmäisen 30 päivän ajan, ja sen jälkeen $5.99/kk.
 
Kirja ei sisällä mainoksia
Viimeisin lisäys
Kirjailijasta

PATRICK FORSYTH runs Touchstone Training & Consultancy, an independent firm based in the U.K. specialising in marketing consultancy, research and training on marketing issues, sales and communication and management skills. 

He is a consultant of many y

  1. Úvod: jak předcházet zhroucení komunikace 
  2. Komunikace: její charakteristika, rozsah a účel
  3. Co dělá efektivní komunikaci 
  4. Nastavení úspěchu v komunikaci 
  5. Shrnutí: cesta vpřed 

Přehled základů komunikace a toho, jak ji používání a vyjadřování pochopení ostatních pomáhá zefektivňovat. Obsah knížky vysvětluje:

1. Proč a jakým způsobem je komunikace v zásadě obtížná
2. Jak překonat potíže tím, že přijmeme empatický přístup k tomu, co se děje
3. Jak různé techniky používané s empatií, včetně přípravy, kladení otázek a poslouchání, pomáhají maximalizovat efektivitu


O autorovi

Patrick Forsyth je konzultant, trenér a spisovatel. Spolupracoval s velkými i malými organizacemi v mnoha různých částech světa. Je autorem mnoha úspěšných knih o managementu, byznysu a kariéře a je hrdý na svůj jasný jak-na-to styl.

Jeden recenzent („Profesionální marketing“) okomentoval: Patrick má jasný a elegantní styl psaní, který mu umožňuje prezentovat informace organizovaným, soustředěným a lehce aplikovatelným způsobem.

V této sérii je taky autorem několika dalších titulů, včetně „Váš šéf: vyřešeno!“ a „Jak získat zvýšení platu“. Jeho psaní jde až za hranice byznysu. Publikoval humorné knížky (např. Prázdný, no napůl plný) a lehké cestovatelské čtení: Alespoň první třída!, o cestě přes jihovýchodní Asii a Usmívej se, protože se to stalo, o Thajsku. Jeho novela, Již dávno, byla publikována v nedávné době.