categorías precio corporativa
Libro Electrónico de ámbito Profesional

Komunikace s Empatií

Osvědčený Způsob, Jak Zlepšit Efektivnost Komunikace

40
Idioma:  Czech
Jak různé techniky používané s empatií, včetně přípravy, kladení otázek a poslouchání, pomáhají maximalizovat efektivitu.
La suscripción Profesional Plus es gratuita durante los primeros 30 días, posteriormente %cuesta%/mo
Accede a este libro en nuestro eReader. No hay publicidad dentro del libro.
Contenido
Descripción
  1. Úvod: jak předcházet zhroucení komunikace 
  2. Komunikace: její charakteristika, rozsah a účel
  3. Co dělá efektivní komunikaci 
  4. Nastavení úspěchu v komunikaci 
  5. Shrnutí: cesta vpřed 

Přehled základů komunikace a toho, jak ji používání a vyjadřování pochopení ostatních pomáhá zefektivňovat. Obsah knížky vysvětluje:

1. Proč a jakým způsobem je komunikace v zásadě obtížná2. Jak překonat potíže tím, že přijmeme empatický přístup k tomu, co se děje3. Jak různé techniky používané s empatií, včetně přípravy, kladení otázek a poslouchání, pomáhají maximalizovat efektivitu

O autorovi

Patrick Forsyth je konzultant, trenér a spisovatel. Spolupracoval s velkými i malými organizacemi v mnoha různých částech světa. Je autorem mnoha úspěšných knih o managementu, byznysu a kariéře a je hrdý na svůj jasný jak-na-to styl.

Jeden recenzent („Profesionální marketing“) okomentoval: Patrick má jasný a elegantní styl psaní, který mu umožňuje prezentovat informace organizovaným, soustředěným a lehce aplikovatelným způsobem.

V této sérii je taky autorem několika dalších titulů, včetně „Váš šéf: vyřešeno!“ a „Jak získat zvýšení platu“. Jeho psaní jde až za hranice byznysu. Publikoval humorné knížky (např. Prázdný, no napůl plný) a lehké cestovatelské čtení: Alespoň první třída!, o cestě přes jihovýchodní Asii a Usmívej se, protože se to stalo, o Thajsku. Jeho novela, Již dávno, byla publikována v nedávné době.

Sobre el Autor
Patrick

Patrick Forsyth