Jednání s obtížnými lidmi

Bewertung:
( 0 )
47 pages
Sprache:
 Czech
Jestli jste pripravení vyporádat se s problémovými a otravnými lidmi ve vašem živote, je kniha Jednání s obtížnými lidmi presne pro vás.
Das ist ein Business eBook
Business Abonnement kostenlos für die ersten 30 Tage , dann $5.99/mo
 
Zugriff auf das Buch in unserem eReader; keine Werbung im Buch
Die neuesten eBooks
Über den Autor

Ken Pierce, a Canadian business psychologist, international speaker and author has worked for thirty-five years in psychology, education and corporate development presiding over Clarendon Consulting, his consulting and counseling company.

Ken holds Senior Faculty status in the William Glasse

Beschreibung
Inhalt

Jestli jste pripravení vyporádat se s problémovými a otravnými lidmi ve vašem živote, je kniha Jednání s obtížnými lidmi presne pro vás. Už jsi nemužete dovolit je ignorovat. Stojí vás spoustu casu, energie i penez. Naucte se 20 „skutecných a vyzkoušených“ metod, díky kterým se z vás stane expert na jednání s obtížnými lidmi. Zažijte tu jistotu, že se kdykoliv dokážete vyporádat s kýmkoliv. Predstavte si, jaký to bude mít efekt na vaše sny, vaši práci i na vás samotné. Naucíte se, jak je vzít na Procházku parkem a tím pomoci v živote jím i sobe.

O autorovi

Ken Pierce, kanadský business psycholog, mezinárodní řečník a autor již po dobu třiceti pěti let pracuje v oblasti psychologie, vzdělávání a rozvoje jako prezident Clarendon Consulting, jeho poradenské společnosti.

Ken je vysokoškolským lektorem Institutu Williama Glassera v Los Angles a Výzkumného a vzdělávacího institutu Demartini v Houstonu, Johannesburgu a Sydney. Je certifikovaným lektorem v oboru neuro-lingvistického programování, DACUM profesní analýzy a vzdělávacího managementu. Je bývalým lektorem na Holandské vysoké škole (Vzdělávaní v ranním dětství) a na univerzitě v Prince Edwarda na Islandu (Psychologie).

Ken široce publikuje v oblastech vedení, řízení, profesní analýzy, stresového řízení, učebního prostředí, šikany na školních dvorech a taky vydal fiktivní dílo o rakovině prostaty s názvem „Příběh dědečka“ (A Grandfather’s Tale).

  1. U obtížných lidí je nejdůležitější úhel pohledu 
  2. Nová psychologie při jednání s obtížnými lidmi 
  3. Používání přírodních zákonů a Teorie volby™ při jednání s obtížnými lidmi 
  4. Sebeovládání a sedm nástrojů při jednání s obtížnými lidmi 
  5. Nejlepší řešení, jak jednat s obtížnými lidmi, je procházka parkem!